Your Cart
zuzalo chovatelske potreby grosslingova11

Prečo sme otvorili chovateľské potreby Zuzalo v Bratislave

Priatelia a chlpatí priatelia, radi by sme sa s vami podelili o skvelú správu! Otvorili sme pre vás prvú predajňu – chovateľské potreby Zuzalo v Bratislave na adrese Grösslingová 11 v Starom Meste. 

Ale počkať! Potrebuje Bratislava ďalšie chovateľské potreby?

Určite áno! Naši zákazníci vedia, že nie sme len ďalšími chovproduktom”. Našou misiou je prinášať iba výrobky, ktoré sú kvalitné, zdravé a v ideálnom prípade sú v istom zmysle aj udržateľnejšie. Či už je to recyklovaným obalom, lokálnym pôvodom alebo dllllhou výdržou. S humorom preto hovoríme, že sme obchod pre psy a mačky s vkusom. S dobrým vkusom na výživné a chutné krmivo, štýlové príslušenstvo a zábavné hračky, ktoré zvládnu aj tempo ničenia vášho malého trhača. 

chovatelske potreby stare mesto
zuzalo chovatelske potreby bratislava
zuzalo.sk chovatelske potreby

O kvalite sa presvedčíte na vlastné oči

Značky ako Zee.dog alebo Zuzalo Pethome máme ako jediní na Slovensku. Preto sme chceli, aby ste mali možnosť overiť si ich kvalitu na vlastné oči, hmat a v niektorých prípadoch aj čuch. Vedeli ste, že Beco hračky voňajú ako vanilka a Zee.dog vrecká na exkrementy ako levaduľa? Chceli sme, aby ste mali možnosť vyskúšať postroj priamo na vašom psíkovi. Alebo obojok. A pokojne aj vodítko, ak to potrebujete. Aby ste si prezreli naše škrabadlá a uistili sa, že nápor nájazdov vašej mačky vydržia celé mesiace až roky. 

zuzalo predajna
zuzalo monsterz zeedog
zuzalo skrabadla
zuzalo zeedog

Chceme k vám byť bližšie

Vďaka kamennému obchodu máme možnosť dostávať od vás spätnú väzbu a vyberať tak produkty, ktoré majiteľom psov a mačiek na slovenskom trhu, alebo v našej ponuke, doteraz chýbali. Už vieme, že pri venčení v postrojoch a vodítkach Zee.dog sa vás ostatní psíčkari pýtajú, kde ste si ich zaobstarali. Alebo že vám v u nás chýbali kvalitné BARF pamlsky na chrumkanie aj výcvik (Týmto v našej rodine značiek vítame český Yoggies!). A že Canagan mokré krmivo sa chlpáči občas snažia zjesť aj s konzervou (Dobre, toto sme tušili aj predtým).

Naše produkty si teraz môžete prezrieť, vyskúšať, premerať, spýtať sa na názor svojho psa, poradiť sa s našim personálom alebo si u nás osobne (a bez poplatku) vyzdvihnúť svoju internetovú objednávku. Ako hovoríme….

PSY A MAČKY SÚ U NÁS VÍTANÉ. Ľudia môžu vojsť tiež 🙂 

Nájdete u nás napríklad:

svetové Zee.dog príslušenstvo pre psy a mačky s vkusom

kompletné BARF menu od fínskych Mush

hlavolamy od Nina Ottosson

eko hračky od Beco

designové škrabadlá pre mačky

šatky od The Paws

 prírodné balzamy od Natural Dog Company

a samozrejme, mnoho iného, vrátane výberu BARF aj veggie pamlsiek spolu s kvalitným krmivom.

Tešíme sa na vás!

 
chovatelske potreby grosslingova11 zuzalo
Pridaj komentár
Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 59€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa

PREDAJŇA

Zuzalo – chovateľské potreby
Grösslingová 11, 811 09
Bratislava – Staré Mesto

Po – Pia 10:30 – 13:00 a 13:30 – 18:00

So
10:00 – 14:00