Shopping Cart

Magazín

vsetko o barfovani s mush

Všetko, čo potrebujete vedieť o barfovaní s MUSH VAISTO®

V tomto článku vám priblížime výhody surovej BARF stravy pre psy a mačky a zhrnieme vám všetko, čo potrebujete vedieť o hotovom BARFe z Fínska od značky MUSH. Obsah článku O fínskom výrobcovi MUSH Výhody barfovania Kŕmenie hotovým BARFom Ktoré MUSH menu si mám vybrať Koľko ma bude stát barfovanie s MUSH FIlozofia MUSH – […]

hotovy barf bura obavy z barfovania

6 dôvodov, prečo je hotový BARF ideálny spôsob ako začať s barfovaním

Hotový BARF je skvelé riešenie pre majiteľov psov a mačiek, ktorí by radi začali s barfovaním, ale majú obavy ohľadom optimálneho zloženia krmiva, časovej náročnosti prípravy a potreby používania doplnkov výživy. Aby sme barfovanie priblížili aj majiteľom, ktorí nemajú čas naštudovať si optimálne zloženie a princípy BARF stravy, zaradili sme do našej ponuky hotový BARF […]

parohy pre psov

5 dôvodov, prečo by ste mali vyskúšať parohy pre psov

Parohy pre psov saako žuvacia hračka sa tešia popularite. Všetko, čo o parohoch potrebujete vedieť a 5 dôvodov prečo sú pre vášho psíka danielie alebo jelenie parohy to pravé, sa dozviete v článku.

ikonicky-produkty-zeedog-slovensko

5 ikonických psích doplnkov Zee.dog dostupných aj na Slovensku

Pripravili sme pre vás rebríček 5 ikonických produktov, ktoré môžete mať okamžite, a k tomu extra rebríček 5 produktov, ktoré sú podľa našej redakcie rovnako awesome, avšak v tomto momente nedostupné na Slovensku nedostupné.

kozne problemy psov

Ako na kožné problémy psov (Návod bez bolesti a liekov)

Začal sa váš pes hrýzť, škrabať, lízať alebo prejavovať príznaky svrbenia? Takéto správanie sprevádzajú kožné problémy. Častokrát ide dlhosrsté plemená, ale výnimkou nie sú ani ich krátkosrstí psí kamaráti ako napríklad pitbull alebo rotvajler.

ako vybrat spravny postroj pre psa

Ako vybrať správny postroj pre psa podľa expertov?

Postroj pre psa pomôže, keď pes na obojku s vodítkom silno trhá či ťahá a môže si tak privodiť zranenie. Postroj je nenahraditeľným pomocníkom aj v prípade, že so psom vykonávate šport. Ako však vybrať ten správny postroj pre vášho psa?

psie labky v zime

3 kroky na domácu starostlivosť o psie labky v zime

Psie labky v zime môžu dostať zabrať. Sú vystavené pôsobeniu toxických chemikálií z ciest a drsnému ľadovému povrchu, čo ich vystavuje riziku vysušenia, popraskania, omrzlín alebo chemických popálenín. Existujú však opatrenia, ktoré pomôžu udržať labky psa zdravé.

Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 49€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa