Natural Dog Company

prirodny-balzam-pre-psa-natural-dog-company

Balzam na suchý ňufák

Snout Soother balzam pre psov je synergická zmes organických, vegánskych, výživných, liečivých a hydratačných prísad. Zmes je starostlivo vybraná pre optimálne liečebné účinky. Dá sa použiť aj ako prírodný opaľovací krém na psí nos.

Balzam odporúčame používať na nasledujúce účely:

  • Suchý, popraskaný nos 
  • Krvácajúci a prasknutý nos 
  • Hyperkeratóza 
  • Extrémne poveternostné podmienky 
  • Suchá pokožka okolo tváre, pier a uší 
  • Suché oko 
  • Diskoidný lupus 
  • Brachycefalické plemená (mops, francúzsky buldoček, anglický bulldog)

Zloženie

organický konopný olej, organické maslovníkové maslo, organický kokosový olej, organický hroznový olej, organický jojobový olej, olej z kukui orecha, candelilla vosk, vitamín E, kamilka, rozmarín

Všetky prísady sú organické a rastlinného pôvodu. Balzamy od Natural Dog Company majú najvyššiu kvalitu a prírodné liečivé vlastnosti, ktoré môžu potvrdiť tisícky zdravých psíkov. 

veganska-kozmetika-pre-psov

Aplikácia

Vytočte malé množstvo zo spodnej časti a jemne natrite nos. Aby ste sa vyhli neporiadku, použite malú kozmetickú podložku alebo handričku. 

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, pokúste sa vášho psa na niekoľko minút rozptýliť. Dajte mu kosť alebo obľúbenú hračku alebo choďte na prechádzku. Nosné oleje v Snout Soother začnú pôsobiť a liečivé živiny sa dostanú hlboko do pokožky.

prirodny-balzam-pre-psa-natural-dog-company

Naše odporúčanie

Čím častejšie natierate nos, tým lepšie. Ak chcete začať, odporúčame vám aplikovať najmenej 2-3 krát denne a predovšetkým pred spaním, keď sa telo regeneruje. Akonáhle je nos vášho psíka zdravý, môžete znížiť frekvenciu aplikácií. Balzam je skvelý aj pre ľudí – na popraskané pery a akúkoľvek suchú kožu vrátane ekzému a psoriázy.

Predtým

mopslík kozne problemy

Potom

mopslik kozne problemy
mopslik problemy s kozou
mopslik
Filtre

Zobrazených 1–12 z 19 výsledkov

Zobrazených 1–12 z 19 výsledkov