Shopping Cart
vianocny darcek pre macku

Vianoce 2020: 10 tipov na vianočný darček pre mačku alebo jej majiteľa

Mačky sú členom domácnosti, tak prečo by mali zostať ukrátené o vianočný darček? Pokiaľ chcete potešiť majiteľa mačky alebo jednoducho urobiť radosť svojej malej šelme, inšpirujte sa našimi tipmi na vianočný darček pre mačku alebo jej majiteľa.

1. Designové škrabadlo Zuzalo PetHome

Koho tým potešíte: mačku, majiteľa aj jeho nábytok

Cena: od 16.95 €

Škrabadlá pre mačky Zuzalo PetHome sú navrhované aj ručne vyrábané v Nemecku. Tieto prémiové škrabadlá vydžia nájazdy mačiek celé mesiace až roky. Odolný ekologický kartón je hneď na prvý dotyk násobne kvalitnejší ako iné škrabadlá v tejto kategórii. Neveríte? Prečítajte si recenziu na škrabadlo Singha od Ciri Lion Cub.

VIAC INFO O PRODUKTOCH

2. Darček pre mačku – treat box Pretty Kitty

Koho tým potešíte: mačku aj majiteľa

Cena: 14.20 €

Navrhli sme výberovú kombináciu produktov v prvom treat boxe, ktorý myslí na potreby vášho malého lovca. Nájdete v nej 2 lahodné pamlsky, jednu ekologickú hračku plnenú kocúrnikom a jednu masážnu kefu na nekonečné rozmaznávanie. Treat box Pretty Kitty príjemne prekvapí každého majiteľa malej pumy 🙂

VIAC INFO O TREAT BOXE

3. Ekologické hračky plnené kocúrnikom

Koho tým potešíte: mačku, majiteľa aj planétu

Cena: od 5.90 €

Prirodzený lovecký pud mačiek podporíte napríklad ekologickými hračkami od BecoPets. Dvojité prešívanie zabezpečuje, že hračka vydrží, až kým sa vašej mačke úplne nezunuje. A lákavá výplň z kocúrnika zase zabezpečí, že mačka si hračku zaručene všimne.

VIAC INFO O PRODUKTOCH

4. Masážna kefa PetKit

Koho tým potešíte: mačku, ktorá sa rada necháva rozmaznávať

Cena: 4.95 €

To, čo pre ľudí znamená masáž, je pre chlpáčov česanie kožúška. Okrem slastného pocitu zároveň vašej mačke prekrvujete pokožku a zbavujete jej kožuch od nečistôt a vypadaných chlpov. Masážna kefa je must-have pre každého chlpatého maznáka.

VIAC INFO O KEFE

petkit kefa masazna
petkit kefa pre zvierata

5. Miska na vodu a jedlo špeciálne prispôsobená mačke

Koho tým potešíte: majiteľa

Cena: 4.70 €

Eekologická miska so zníženými okrajmi od BecoPets bola navrhovaná na základe pozorovania spôsobu, ako mačka prirodzene konzumuje potravu. Je vyrobená z prírodného materiálu, ktorý sa po odhodení rozloží.

VIAC INFO O MISKE

6. Škrabadlo Zajko s roľničkou 2v1

Koho tým potešíte: mačičku

Cena: 13.99 €

Všimli ste si, ako mačky najradšej škrabú počas hry? Pokiaľ vašej mačke albo vám nevyhovuje kartónové škrabadlo, môžete vyskúšať škrabadlo zo prírodného sisalu. V spojení s hračkou – rolničkou, ktorá mačku zabaví, je škrabanie na tom správnom mieste zaručené.

VIAC INFO O ŠKRABADLE

duvo+ sisalove skrabadlo s hrackou

7. Balenie prémiového mokrého krmiva (8 ks)

Koho tým potešíte: jednoznačne mačku

Cena: 10.80 €

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Pre mačky je biologicky najvhodnejšie také krmivo, ktoré má vyššiu vlhkosť. V prírode je totiž mačacia korisť tvorená z viac než 60% tekutiny. Navyše, väčšina mačiek relatívne málo pije. Taštičky alebo konzervy, po ktorých sa mačky zalizujú ešte niekoľko minút, im tak prirodzene doplnia chýbajúce tekutiny.

POZRITE SI VÝBER MOKRÉHO KRMIVA PRE MAČKY

8. Automatická mačacia toaleta ScoopFree

Koho tým potešíte: majiteľa

Cena: 179.90 € za otvorenú toaletu a 210.99 € za krytú toaletu

Čistenie mačacej toalety je snáď najmenej obľúbená a najviac nepríjemná záležitosť, ktorú prináša život s mačkou. Samočistiaca toaleta pre mačku ScoopFree ™ od PetSafe vás tejto povinnosti navždy zbaví. Toaleta automaticky zametie odpad do zakrytého priestoru, takže ho nemusíte cítiť ani sa ho dotknúť. Zároveň uzamkne tekutinu a tuhý odpad v krytom priestore, pričom používa špeciálne kryštály, ktoré preukázateľne zastavia šírenie nepríjemného pachu. 

PREZRITE SI AUTOMATICKÉ TOALETY

9. Pelech s termoreguláciou Petkit Cozy 2

Koho tým potešíte: majiteľa aj mačičku

Cena: teraz v zľave 20% len za 214.95 €

Inteligentná chladiaca podložka a vyhrievaný pelech v jednom? So smart pelechom Petkit Cozy 2 už nikdy nebudete musieť riešiť, či vaša mačka odpočíva v teplote, ktorá jej vyhovuje. Pelech Petkit Cozy 2 je vybavený najmodernejšiou technológiou pre zdravý odpočinok vašej mačky alebo aj menšieho psa.

VIAC INFO O PRODUKTOCH

10. Šamanské alebo víno pre mačky od Woof & Brew

Vtipný darček, ktorý si každý zapamätá – bylinkové šampanské alebo biele či ružové víno vašu mačku síce neopije (neobsahuje totiž alkohol), ale chuťové poháriky pošteklí 🙂 Bylinková pamlska v podobe nápoja vytvára dojem, že pripiť si na nový rok môže aj váš chlpáč 🙂

POZRITE SI PRODUKTY

Pridaj komentár
Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 49€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa