Your Cart
vianocny darcek pre macku

Vianoce 2020: 10 tipov na vianočný darček pre mačku alebo jej majiteľa

Mačky sú rovnocenným členom domácnosti, tak prečo by mali zostať ukrátené o vianočný darček? Pokiaľ chcete potešiť majiteľa mačky alebo jednoducho urobiť radosť svojej malej šelme, inšpirujte sa našimi 10 tipmi na vianočný darček pre mačku alebo jej majiteľa.

1. Designové škrabadlo Zuzalo PetHome

Koho tým potešíte: mačku, majiteľa aj jeho nábytok

Cena: od 16.95 €

Darček pre mačku, ktorý ocení aj majiteľ a vydrží minimálne do ďalších Vianoc! Škrabadlá pre mačky Zuzalo PetHome sú navrhované aj ručne vyrábané v Nemecku. Tieto prémiové škrabadlá vydžia nájazdy mačiek viac než 1 či 2 roky. Odolný ekologický kartón je hneď na prvý dotyk násobne kvalitnejší ako iné škrabadlá v tejto kategórii. 

POZRIEŤ VŠETKY ŠKRABADLÁ

2. Hračka s kocúrnikom alebo pierkami

Koho tým potešíte: vášho malého dravca

Cena: od 4.90 €

Podporte prirodzený inštinkt svojej mačky pomocou hračiek, na ktorých si vybije svoju energiu a uspokojí lovecké pudy. Lákavá výplň z neodolateľnej byliny kocúrnik zabezpečí, že hračka nezostane nepovšimnutá, podobne ako pierka.

POZRIEŤ HRAČKY PRE MAČKY

3. Hlavolam pre mačku

Koho tým potešíte: mačku aj majiteľa

Cena: od 19.90 €

Do skrýš a otvorov v hlavolame vložte pamlsky alebo malé dávky z obľúbenej konzervy vašej mačky. Položte hlavolam na zem a nechajte mačku, aby sa zabavila hľadaním skrytej potravy v hlavolame.

POZRIEŤ HLAVOLAMY PRE MAČKY

4.  Gurmánsky výber prémiových konzerv Canagan 

Koho tým potešíte: jednoznačne mačku

Cena: od 10.66 €

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Konzervy pre mačky Canagan sa vyznačujú celými kúskami kuracích pŕs alebo kúskami tuniaka varených vo vlastnej šťave. Potešte svoju mačku špeciálnym gurmánskym výberom a zistite, ktorá kombinácia jej chutí najviac.

POZRIEŤ KONZERVY

5. Obojok alebo postroj s vodítkom pre mačku Zee.dog

Koho tým potešíte: najmä majiteľa 

Cena: od 8.90 €

Zee.dog ponúka tie najkrajšie a najštýlovejšie obojky a postroje pre badass mačky, ktoré sa neboja vyraziť do ulíc (či už na vodítku alebo bez neho). Vďaka obojku vašu mačku každý rozpozná ako domáceho miláčika, ktorý je zrovna na potulkách.

POZRIEŤ OBOJKY

POZRIEŤ POSTROJE S VODÍTKOM

6. Pamlsky a odmeny pre mačku

Koho tým potešíte: mačičku

Cena: od 2.90 €

Každá mačka si užíva, ba priam vyčkáva na jedlo. Spravte radosť tej svojej aj medzi kŕmením s drobnými mäsovými pamlskami, za ktorými sa len tak zapráši.

POZRIEŤ CELÝ VÝBER

7. Interaktívna hračka

Koho tým potešíte: mačku aj majiteľa

Cena: od 19.90 €

Interaktívne hračky zabavia mačku aj bez toho, aby ste sa svojej mačke museli v danom momente venovať. Skvelý darček pre hyperaktívne mačky a zaneprázdnených majiteľov.

POZRIEŤ HRAČKY

8. Nový pelech pre mačku

Koho tým potešíte: majiteľa, ale aj mačku

Cena: od 38.90 €

Niektoré mačky preferujú oddychovať nerušene vo vlastnom peliešku, ktorý je zároveň ich útočiskom. Pelech so strieškou ponúka navyše aj extra teplúčko, ktoré mačky tak rady vyhľadávajú.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU

9. Automatická mačacia toaleta ScoopFree

Koho tým potešíte: majiteľa

Cena: 179.90 € za otvorenú toaletu a 210.99 € za krytú toaletu

Čistenie mačacej toalety je snáď najmenej obľúbená a najviac nepríjemná záležitosť, ktorú prináša život s mačkou. Samočistiaca toaleta pre mačku ScoopFree ™ od PetSafe vás tejto povinnosti navždy zbaví. Toaleta automaticky zametie odpad do zakrytého priestoru, takže ho nemusíte cítiť ani sa ho dotknúť. Zároveň uzamkne tekutinu a tuhý odpad v krytom priestore, pričom používa špeciálne kryštály, ktoré preukázateľne zastavia šírenie nepríjemného pachu. 

PREZRITE SI AUTOMATICKÉ TOALETY

10. Lízacia podložka pre mačku

Koho tým potešíte: mačku 

Lízacia podložka má pozitívny vplyv na psychické aj fyzické zdravie mačky. Do podložky stačí vložiť mokré krmivo alebo pamlsky a zábava lízacím sa môže začať.

Cena: 6.99 €

POZRIEŤ PODLOŽKY

Pridaj komentár
Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 59€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa

PREDAJŇA

Zuzalo – chovateľské potreby
Grösslingová 11, 811 09
Bratislava – Staré Mesto

Po – Pia 10:30 – 13:00 a 13:30 – 18:00

So
10:00 – 14:00