Your Cart

Granule pre psov

Prečo len vybrané značky?

U nás nenájdete desiatky rôznych výrobcov, pretože predávame iba krmivo, ktorému veríme a ktorým sami kŕmime.

Čo je to krmivo bez nezmyslov?

Krmivo bez zbytočnej chémie, nadbytku obilnín, lacných náhrad mäsa a iných surovín, ktoré tam jednoducho nepatria.

Stojí ma kvalitné krmivo viac?

Nestojí. To, čo miniete na krmive, ušetríte u veterinára. Navyše, kvalitné krmivo obsahuje viac živín, a preto vášho psa zasýti aj menšia porcia.

cierny labrador

Granule s vysokým podielom čerstvého mäsa

Krmivo s vysokým podielom čerstvého mäsa má nielen skvelú chuť, ale zachováva si aj väčšie množstvo živín. Kvalitná mäsová zmes kombinuje svalovinu plnú proteínov, výživné vnútorností a zdravé ryby. Lahôdka pre vášho malého mäso všežravca. 

Hypoalergénne granule​

Hypoalergénne granule obsahujú menej surovín, ktoré môžu spôsobovať alergie. Najčastejšie sú to obľúbené grain-free, teda bezobilninové krmivá. Univerzálne hypoalergénne krmivo neexistuje, ale naša ponuka granúl bez obilnín je dostatočne široká, aby si z nej vybral každý psík. 

dalmatinec
bez kuracieho masa

Bez kuracieho mäsa

Zistili ste, že váš pes má alergiu na kuracie mäso? Nebojte sa, stále je z čoho vyberať. Jahňacie, bravčové, králičie, ryby a dokonca aj larvy mušky Black Soldier Fly, to sú zdravé a chutné suroviny, ktorým ho môžeme nahradiť.

steniatko

Granule pre šteniatka​

Váš malý anjelik (či skôr diabol?) má počas vývinu zvýšené nároky na niektoré živiny. Granule pre šteniatka majú zloženie prispôsobené potrebám rastúcich šteniat. 

Granule pre malé plemená​

Krmivo pre malé plemená má okrem iného aj menšiu veľkosť granúl, ktoré je jednoduchšia na prežúvanie. Niektoré krmivá tiež pôsobia ako prevencia proti dentálnym problémom. Nech sa váš psík nebojí vyceriť zuby. Žartujeme.

civava
golden retriver

Granule pre veľké plemená

Granule pre veľké plemená obsahujú doplnky pre správny vývin kĺbov a kostí. Veľké plemená potrebujú viac vápnika, ktorý podporuje ich silnú stavbu kostry. Predsa len, tieto labky musia odniesť pár kíl navyše.

Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 59€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa

PREDAJŇA

Zuzalo – chovateľské potreby
Grösslingová 11, 811 09
Bratislava – Staré Mesto

Po – Pia 10:30 – 13:00 a 13:30 – 18:00

So
10:00 – 14:00