Your Cart
zeedog zuzalo

Zee.dog je ako Adidas medzi doplnkami pre psy a mačky

Brazílska značka psích doplnkov Zee.Dog bola založená s jedným účelom: spájať psy, mačky a ľudí prostredníctvom kvalitných výrobkov pre majiteľov, ktorí sa neboja zaujať.

Poznáte ten pocit, keď vstúpite do chovateľských potrieb a z regálov na vás hľadia iba nezáživné, nudné produkty? Rozmanitosť v ponuke doplnkov pre psy a mačky dlho stagnovala. Dominovali veľkí výrobcovia tlačiaci na nízke ceny tovaru, čo sa zákonite odrazilo na ich úbohej kvalite. 

postroj macka mahleb

Príbeh Zee.dog sa začal v malom chaotickom štúdiu v Los Angeles. Zakladatelia Zee.dog si adoptovali psíkov Zeca a Lico a chystali sa pre nich (a v podstate aj pre seba) nakúpiť psie doplnky. Skončilo to však sklamaním, pretože nemohli nájsť vodítka alebo obojky, s ktorými by sa dokázali stotožniť. Neexistovala jediná značka, ktorá by sa odlišovala. Platilo pravidlo: kúpiť si aspoň ten najmenej škaredý výrobok na poličke.

zee.dog milky

Doplnky pre psov sa nikdy nepredávali ani nepoužívali na vyjadrenia vášho štýlu alebo štýlu vášho psa 🙂 Ako produkty, ktoré by reprezentovali lifestyle. Tak ako napríklad Converse tenisky, ktoré nosíme či Adidas tričká, ktoré si kupujeme. Prečo? Pretože také doplnky pre zvieratá neexistovali. Až doteraz.

Pozri si celý výber Zee.dog dostupný na Slovensku.

Zee.dog robí veci inak. Sleduje trendy a vytvára výrobky s ohľadom na to, čo mladí ľudia chcú a samozrejme, čo sa pohodlne nosí našim štvornohým spoločníkom. Zee.Dog sa narodil z nevyhnutnosti a od tej doby sa značka rozrástla na svetovú komunitu milovníkov psov, ktorí hľadajú alternatívu. Vitaj v rodine.

voditko-pre-psa-mahalo-zeedog

V roku 2020 začal Zee.dog dokonca vyrábať aj oblečenie a doplnky pre ľudí. Na Slovensku zatiaľ nie sú dostupné. 

Zaujala ťa značka Zee.dog? Pozri si celý Zee.dog výber dostupný na Slovensku.

zeedog dog leash prisma dk carrossel 1
1920x770 home zeedog cats
zeedog

Zdroj obrázkov: zeedog.com a zeedog.com.br

Pridaj komentár
Krmivo bez nezmyslov

100% čisté zloženie

Doprava zdarma

pri objednávke nad 59€

Jednoduché vrátenie tovaru

do 14 dní

100% Bezpečný nákup

MasterCard / Visa

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

PREDAJŇA

Zuzalo – chovateľské potreby
Grösslingová 11, 811 09
Bratislava – Staré Mesto

Po – Pia 10:30 – 13:00 a 13:30 – 18:00

So
10:00 – 14:00